وبلاگ خورموج واگذار می شود...

سلام

 

25 خرداد 83 بود که با این متن وارد عرصه وبلاگ نویسی شدم

"

بسم الله الرحمن الرحیم

بزودی وبلاگ خورموج افتتاح خواهد شد از کلیه دوستانی که در مورد خورموج مطالبی در دست دارند خواهشمند است مطالب خود را به این وبلاگ یا به ایمیل این جانب ارسال فرمایند به بهترین مطالب ارسالی به قید قرعه جوائزی از جانب نویسنده وبلاگ  اهدا خواهد شد."

 

احساس می کنم دیگر آنقدر گرفتار زندگی، کار و مشغولیت ها خودم شدم که دیگر نمی توانم بنویسم در آستانه هفتمین سال وبلاگم هستم خیلی بهش علاقه دارم و وابسته شدم. اما دیگر واقعا نمی رسم بنویسم. این وبلاگ را واگذار می کنم. اگر علاقه مندی از خطه بوشهر باشد و علاقمند باشد این وبلاگ را بنده واگذار می کنم و تنها شرطی که هست این است که کسی که انرا می خواهد باید هر به موقع آنرا به روز کند. تا 25 خرداد یعنی هفتمین سالگرد این وبلاگ وقت دارید آنرا تحویل بگیرید.

 

این هم اولین کامنت هایی که دریافت کردم و کلی ذوق کردم.... :)

وحید:۱:۱٧ ‎ق.ظ - پنجشنبه، ۱ بهمن ۱۳۸۳
سید حسین جان با سلام یه عکس از قلعه محمد خان برای وبلاگت محشره / کارت دارم یه سر به ما بزن
هوشنگ تیموری:٩:۵٩ ‎ب.ظ - پنجشنبه، ۸ امرداد ۱۳۸۳
تولد وبلاگخورموج راتبریک میگویم
فرزاد: ٧:٠۵ ‎ب.ظ - دوشنبه، ٢۵ خرداد ۱۳۸۳
وبلاگ قشنگت رو دیدم. خیلی لذت بردم. هیچ میدونی یه عکس به اندازه ده صفحه متن میتونه به مخاطبش مطلب برسونه و چقدر گذاشتن عکس توی پرشین بلاگ سخته و ما  این مشکل رو برای شما حلش کردیم اگه میخوای توی وبلاگت عکس بذاری کافیه رو آدرس URL کلیک کنی.

ممنون

سید حسین

 

/ 5 نظر / 40 بازدید
سلت-مهدی شیخیانی

درود سید جان به روزم و شما دعوتید به صرف کلون چاک و دوبیتی محلی دیگر وبلاگ من نیز با اشعار فارسی به روز میباشد و مشتاقانه انتظار میکشم حضور شما راhttp://mehdi-sheykhiani.blogfa.com/

محمدم از دشتی

درود سید بزرگوار این چه کاریه می خوای بکنی گرفتاری دلیل قانع کننده ی هست ولی این نباشه که واگذارش کنی این رو هر وقت تونستی بروزش کن حتی اگه شده ماهی یه بار هم ولی باش بمون بنویس تا بیاییم حداقل از این ره کوتاه ازت باخبر میشیم می دونیم پدر شد میدونیم که چه استادایی تو خورموج داشتی که هنوز قدردانشونی می دونیم که اعراب ساکن خورموج چه غریبانه آمدند و مسجد بنا کردند تیم فوتبال را انداختن و شدند از این خاک و شدند آشناترین آشنا ها که حتی دور از وطن هم که هستن از اینجا می گن و ما رو با خاطراتش همراه می کنه نه نه نه اینو نباید باشی که باشی ولی این نباشه باش بمون بنویس بنویس ...یه چند وقت رو ننویس بعد بیا با عزمی راسختر بنویس باش بمون بنویس ...اگه خواستی باهم بروزش هم می کنیم ولی باش بمون بنویس... راستی قرار نی یه سر بیای اینور آب ببی نی مت سید؟؟؟؟؟؟؟؟ شاد و موفق یا حق

اندیشه ی من- اندیشه ی تو

درود با اطلاعيه ي پنجمين نشست انجمن " انديشه ي من- انديشه ي تو" موضوع: فرجام زن ايراني سخنران: فراز بهزادي به روزيم. منتظر حضور سبزتان هستيم.

سلام سید بزرگوار فردا یعنی چهارشنبه 17خرداد برابر با 8ژوئن مراسم بزرگداشت استاد حاج علی مرادی در مجتمع فرهنگی هنری بوشهرساعت 18 تا 20عصربرگزار می شود خوشحال میشم با توجه به اینکه اعلام کردی چهارشنبه خورموجی بیای وو مراسم شرکت کنی... موفق یا حق

mohamad

سلام دوست گلم. من حاضرم با افتخار راه وبلاگت را ادامه بدهم و وبلاگ نویسیم هم خیلی خوبه. یا به من ایمیل بزن و یا به وبلاگم بیا.